Pečovatelky (pracovníci v sociálních službách

Pracovní místo ( Pečovatelky (pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PEČOVATELKY (PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) - TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se středním odborným či středoškolským vzděláním, s čistým trestním rejstříkem. Řidičský průkaz sk. B a AKTIVNÍ ŘÍZENÍ osobního motorového vozidla NEZBYTNÉ. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Očekáváme vlídný přístup k lidem, spolehlivost, samostatnost, trpělivost a ochotu.
NÁPLŇ PRÁCE: : poskytování odborných úkonů péče podle potřeb klientů služby přímo v jejich domácnosti (např. pomoc při hygieně, podávání stravy, pomoc při oblékání, při samostatném pohybu v životním prostoru klienta ad.).
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvky na obědy a masáže, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí, věrnostní odměny, další vzdělávání a osobnostní růstu, zázemí stabilní neziskové organizace
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem doubravova@diakonievsetin.cz