Mistr/ová údržby

Pracovní místo ( Mistr/ová údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- zkušenosti z údržby a vedení kolektivu
- vzdělání technického směru
- organizační dovednosti, komunikativnost, psychická odolnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- Denní plánování činnosti, koordinace pracovníků údržby a externích firem,
- Vytváření plánů odstávek, preventivní, prediktivní údržby, středních a generálních oprav,
- Sledování a monitorování nákladů na opravy strojů a zařízení
- Komunikace a koordinace s vedoucím výroby
- Tvorba a aktualizace pravidelných reportů
Pracovní doba - ranní směna 6.00 - 14.00 hodin, odpolední 14.00 - 22.00 hodin. Zaměstnanecké benefity (prémie, příplatky, věrnostní příplatky, příplatky na ŽP, stravenky do mzdy, závodní stravování). Kontakt: telefonicky, e-mailem.