Pracovník/ice kontroly kvality

Pracovní místo ( Pracovník/ice kontroly kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Petrovice u Bystřice
Na vysoké kvalitě našich výrobků nám velmi záleží, proto věnujeme kontrole kvality zvláštní péči. Aktuálně hledáme do naší laboratoře spolehlivého/ou technika/čku, který/á posílí náš tým.
Připojte se k nám a staňte se součástí rodiny ALPLA.
JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
testování kvality vyráběných produktů (předformy, lahve, víčka); měření pomocí vybavení laboratoře (kalibrů, vah, online měřidel, 3D měření atd.); provádění vizuálních kontrol; identifikace, nahlašování a klasifikace vad produktů; práce s interním systémem tvorby certifikátů pro zákazníky
JAKÉ MÁME POŽADAVKY NA TUTO POZICI?
středoškolské vzdělání; analytické dovednosti, pečlivost a týmovost; preciznost, pečlivost, smysl pro detail; uživatelská znalost práce na PC; praxe na obdobné pozici je výhodou nikoliv podmínkou
CO VÁM NABÍZÍME?
stabilní práci u mezinárodní rodinné firmy; širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13 mzda, měsíční výkonnostní odměna, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta MULTISPORT zdarma, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu; podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu nadřízeného a kolegů při zaškolení; práci na 12 hod. směny (nepřetržitý provoz - denní vs noční směny, střídání krátký a dlouhý týden); příjemné a čisté pracovní prostředí; další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny
Možnost nástupu ihned, ale na spolehlivého zaměstnance si rádi počkáme.
První kontakt: e-mailem, telefonicky (Po - Pá 8-15 hod)