Údržba města

Pracovní místo ( Údržba města ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika vykonávané činnosti:
.. úklid veřejných prostranství (zametání, hrabání, sekání, pletí, odstraňování dřevin, úklid
sněhu…)
.. úklid kolem kontejnerů, odvoz rozměrného odpadu
.. opravy a údržba městského mobiliáře (lavičky, odpadkové koše) a dětských hřišť
.. pomocné práce při stěhování a úklidu v budovách města
.. drobné údržbářské práce v budovách městského úřadu
.. odborné práce v závislosti na dosažené kvalifikaci (instalatérské práce, malířské, truhlářské
apod.)
Požadavky:
.. střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání (zedník, zámečník, malíř,
zahradník) – výhodou
.. řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), T - výhodou
.. osvědčení pro práci s motorovou pilou a křovinořezem - výhodou
.. vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
.. samostatnost, zručnost a dobrá pracovní morálka
.. aktivní a odpovědný přístup k plnění úkolů
.. minimální věk 18 let
.. trestní bezúhonnost
Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat tyto náležitosti:
.. přesné označení výběrového řízení
.. jméno, příjmení, příp. titul uchazeče
.. datum a místo narození uchazeče
.. státní příslušnost uchazeče
.. místo trvalého pobytu uchazeče
.. číslo občanského průkazu
.. datum a podpis uchazeče
K přihlášce musí být připojeny tyto doklady uchazeče:
.. strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních
a o odborných znalostech a dovednostech
.. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
.. kopie řidičského průkazu
.. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání