Zdravotní sestra

Pracovní místo ( Zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do našeho týmu novou kolegyni/kolegu na pozici zdravotní sestra/bratr.
Požadujeme: SZŠ/VŠ v oboru všeobecná zdravotní sestra, zařazení do skupiny S2, empatii, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, základy znalosti práce na PC. Praxe v obdobném zařízení výhodou.
Jedná se o pracovní pozici na plný (možno domluvit zkrácený) úvazek v domově se zvláštním režimem s celkovou kapacitou 50 uživatelů.
Náplň práce: poskytování odborné zdravotní péče. Práce je v nepřetržitém provozu (denní a noční směny).
Nabízíme: měsíční masáže, obuv, ošacení, obědy.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz