Operátoři na balírnu

Pracovní místo ( Operátoři na balírnu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: operátoři na balírnu
Náplň práce: balení 1kg výrobků.
Práce vhodná pro ženy i muže.
Požadujeme samostatnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, zdravotní průkaz.
Zaměstnanecké výhody: měsíční odměny za docházku, příspěvek na podnikové stravování, firemní benefity
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Možný i částečný úvazek např.4 hodiny denně.
Mzda od 160,- Kč/hod.
Kontakt: Procházka Pavel, tel.: 607 050 479, e-mail: ucetni@pejsuvmlyn.cz
První kontakt osobně (na adrese Potoční 911 7-14 hod.), telefonicky (7-14 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o., Potoční č.p. 911, 264 01 Sedlčany