OBCHODNÍ MANAŽER-KA PRO EXPORT

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER-KA PRO EXPORT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Hrancová Sabina Ing., tel.: 734 236 622, 553 759 994 - volejte Po - Pá 7:00-14:30 hod., e-mail: prace@semix.cz.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- prokazatelnou praxi na obdobné obchodní pozici min. 5 let
- možnost často cestovat za obchodními příležitostmi do zahraničí
- výbornou znalost anglického jazyka na úrovni C1
- dobrou znalost práce na PC
- zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost v rozhodování, výborné organizační schopnosti

Nabízíme:
- ohodnocení odpovídající pracovní pozici včetně motivační prémiové složky dle nastavených KPI
- odměny za pracovní a životní jubilea
- 5 dnů dovolené navíc
- nákup výrobků společnosti za zvýhodněnou cenu
- možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Pracovní náplň:
- aktivní oslovování a vyhledávání nových zákazníků převážně na zahraničním trhu
- udržování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky
- cestování za zákazníky
- příprava a aktualizace obchodních nabídek
- samostatná obchodní jednání
- příprava a realizace obchodních smluv, podmínek prodeje a plateb, zajišťování obchodních plnění
- spolupráce se skladovým a výrobním úsekem
- potřebná obchodní administrativa a reporting vedení společnosti
- plánování, příprava, realizace účasti na odborných výstavách