Sociální pracovník/ce do komunitního centra O krok dál

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce do komunitního centra O krok dál ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Jaká bude hlavní náplň Vaší práce v Komunitním centru O krok dál? přímá práce s lidmi s duševním onemocněním formou ambulantní i terénní soc. práce, spolupráce s externími odborníky, institucemi, lékaři, psychiatrickými ambulancemi, vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb. Místo výkonu práce: Moravská Třebová, obce regionu Moravskotřebovsko-Jevíčsko, území Svitav a spádových obcí.
DALŠÍ POŽADAVKY: Co požadujeme? VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, spec. pedagogiky, práva, apod., trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se, odolnost vůči stresu, aktivní přístup k práci, schopnost týmové i individuální práce, pozitivní přístup k lidem, otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím Etickým kodexem, posláním a hodnotami
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky, podporu externího supervizora a metodických konzultantů
možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, 6 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefity. Předpokládaný nástup: dle dohody
KONTAKT: Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, rukturovaný životopis, Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, ž