Administrativní pracovník/ce - sociální sítě

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce - sociální sítě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- Náplň práce: focení a úprava fotografií pro prezentaci na našich sítích, vytváření banerů, vkládání nového zboží na e-shop, objednávka reklamních kampaní na Google a Seznamu, další související administrativní činnosti
- Požadavky: SŠ vzdělání, znalost práce na PC - uživatelská znalost (MS Office), ŘP B výhodou, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, loajalita, samostatnost, přirozená komunikace se zákazníky
- Výhodou: ovládání programu Photoshop
- PD Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, zapracování kvalifikovanými odborníky s dlouholetou praxí v oboru, stravenkový paušál v maximální výši pro r. 2022, Sick days = 3 dny proplacené do 100 % platu pro Vaše osobní potřeby, 5 týdnů dovolené
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: in1@intea-service.cz