Pracovník na úklid a údržbu veřejného prostranství - řidič

Pracovní místo ( Pracovník na úklid a údržbu veřejného prostranství - řidič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.

MĚSTO TIŠNOV

přijme pracovníka/pracovnici na

Úklid a údržbu veřejného prostranství - řidiče

Stručný popis pracovní pozice:
" Řidič motorových vozidel (vozidlo Piaggio, elektromobil Alké a další),
" opravárenské a údržbářské práce,
" úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce).

Požadavky:
" Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,
" praxe s křovinořezem,
" manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,
" dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis předejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo zasílejte na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 Tišnov, případně na e-mail: libuse.suchankova@tisnov.cz

V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.

Nabízíme zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.