PRODAVAČ/PRODAVAČKA ODDĚLENÍ KOUPELNOVÉHO NÁBYTKU A SANITÁRNÍCH DOPLŇKŮ

Pracovní místo ( PRODAVAČ/PRODAVAČKA ODDĚLENÍ KOUPELNOVÉHO NÁBYTKU A SANITÁRNÍCH DOPLŇKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:19/1/2022
Prodavači koupelnového nábytku a sanitárních doplňků. Pracovní doba pondělí až neděle v rámci otevírací doby 8-20hod., dle dohody se zaměstnavatelem. Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.
Pracovní náplň:
- starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzicky náročné)
- SOU/SŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce i o víkendech, výpis z RT.
Nabízíme:
- HPP (smlouva na 3 roky)
- další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Kontakt telefonicky, emailem.