STRÁŽNÝ

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NPožadujeme:
- občanství ČR starší 18 let
- bezúhonnost
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost

Náplň služební činnosti:
- výkon strážní služby ve věznici pod oborným vedením.

Při zájmu o přijetí do služebního poměru příslušníka VS ČR zašlete strukturovaný životopis na oddělení personální Věznice Rapotice prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronickou cestou (06personalnioddeleni@vez.rap.justice.cz). Nebo volejte na telefonní čísla 546 433 211, 546 433 212 nebo 778 487 381.

Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 75 000,- Kč
- 6 týdnů dovolené
- nadstandardní benefity (závodní stravování, možnost využívání zaměstnanecké posilovny, tábory pro děti příslušníků a zaměstnanců, finanční příspěvek na stravování, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní spoření)
- jistota zaměstnání
- služební poměr příslušníka VS ČR dle zákona č. 361/2003 Sb.