Odborný koordinátor řízení projektů prodeje (m/ž)

Pracovní místo ( Odborný koordinátor řízení projektů prodeje (m/ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: U Uranie č.p. 1612/14a, Holešovice, 170 00 Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adrese: Jiri.Necesany@skoda-auto.cz, Kontaktní osoba Bc. Jiří Nečesaný, tel.: 326 816 804

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
- stanovování metodiky odborné problematiky a její rozvoj - v rámci svěřené oblasti, růstová strategie, další
projekty, metodika řízení projektových standardů
- kontrola průběhu realizace projektů z hlediska obsahů, nákladů, kvality a termínů
- koordinace zpracování podkladů pro jednání a aplikace zákonů aprávních předpisů
- vypracovávání zpráv o stavu projektů

Požadujeme VŠ vzdělání, praxi v mezinárodním obchodu, AJ - jednací znalost, další jazyk výhodou