SKLADNÍK/SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:18/1/2022 a:2/3/2022
Do distribučního skladu s pneumatikami Skladníky/ Řidiče vysokozdvižného vozíku.
Náplň práce:
- jedná se o práci jak řidiče/řidičky VZV, tak i částečně práci jako skladník/skladnice
- obsluha vysokozdvižného vozíku podle požadavků
- práce související s obsluhou skladu, skladování a expedice pneumatik, obsluha technických zařízení, evidenční činnost ve skladě a skladových prostorách, úklid pracoviště, ruční manipulace s břemeny.
Požadujeme:
- platné oprávnění na VZV.
Nabízíme:
- některé dny jsou náročnější, ale pracujeme v malém příjemném, skoro rodinném kolektivu 10 spolupracovníků v nově postaveném skladu s pěkným zázemím
- po zkušební době příspěvek na dopravu 2.000 Korun + stravenkovné za každý odpracovaný den 75,90 Kč.
Kontakt:
- e-mailem.