NAVADĚČKA PŘÍZE (PRÁCE JE VHODNĚJŠÍ PRO ŽENY)

Pracovní místo ( NAVADĚČKA PŘÍZE (PRÁCE JE VHODNĚJŠÍ PRO ŽENY) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem (prace@mouka.cz)
ZAŠLETE e-mailem Váš životopis, vybrané uchazeče pozveme na pohovor.

Nástup možný ihned.

CO NABÍZÍME:
Najdete u nás přátelský kolektiv a férový přístup nadřízených.
Čisté a pěkné pracovní prostředí v nové výrobní hale přímo u nádraží v Tišnově.
Preferujeme firemní kulturu malé rodinné firmy do 50 zaměstnanců.
V areálu firmy najdete firemní jídelnu, poskytujeme dotované stravování, výběr z 5 jídel denně.
Zaměstnancům poskytujeme:
Mimořádné odměny a další benefity dle výkonu a zakázek
5 týdnů dovolené
Celozávodní dovolenou v létě a na Vánoce
Čtvrtletní a vánoční odměny
Příplatky za směnnost
Příspěvek na dopravné pro dojíždějící zaměstnance
Volnočasové poukázky Flexipass

PRACOVNÍ DOBA
2- směnný provoz (6:00 - 14:15, 13:45-22:00)
Víkendy volné
Možnost přesčasů
Úprav pracovní doby dle dojíždění možná.

NÁPLŇ PRÁCE:
Navádění a navazování textilní příze, obsluha tkacích strojů. Jedná se o jemnou práci s přízí.Výhodu mají pracovníci, kteří vykonávají ruční práce. Práce je vhodnější pro ženy.

CO POŽADUJEME:
Min. vzdělání: střední odborné (vyučen)
Vyučení v textilním oboru výhodou, ne podmínkou. Vše potřebné Vám ukážeme a zaučíme zkušeným pracovníkem.
Manuální zručnost podmínkou.
Ochotu učit se novým věcem.
Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost za kvalitní práci.
Chcete-li se stát součástí našeho týmu, zašlete nám Váš životopis.

Kontakt: Ing. Hana Brázdová, ředitelka
mobil 722135614
prace@mouka.cz
MOUKA TIŠNOV, s.r.o., Koráb 133, 666 01 Tišnov

Zaměstnanecké výhody: Mimořádné odměny, až 25 dní dovolené , příspěvek na závodní stravová