Sociální pracovník - pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník - pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE

Náplň práce:
- poskytování poradenství v sociálně - právních oblastech
- zprostředkování navazujících služeb
- vedení dokumentace
- příprava a vedení seminářů pro veřejnost
- spolupráce na tvorbě metodických dokumentů
- organizační zajištění služby

Požadavky:
- VOŠ/VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách podmínkou
- dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče, v právním systému a předchozí praxe a zkušenost s prací v neziskovém sektoru výhodou
- časová flexibilita, vysoká odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost
- ztotožnění se s posláním organizace
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič výhodou

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- nástupní mzda ve výš od 26.000 Kč
- předpokládaný nástup: 1. 4. 2022 nebo dle dohody
- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (poté bude smlouva uzavřena na dobu neurčitou)
- pracovní doba flexibilní, závislá na provozu jednotlivých poraden (tj. 8:00 - 16:30)
- dobré pracovní zázemí, přátelský kolektiv
- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci
- možnost dalšího vzdělávání, supervize
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day