PERSONALISTA/PERSONALISTKA

Pracovní místo ( PERSONALISTA/PERSONALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bartoňová, tel. 727 961 073 (volat v době 8:00-14:00 hod.), e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov.
Požadujeme: zkušenosti na pozici personalisty ve výrobní společnosti min. 1 rok, dobrá znalost MS Office, schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, samostatnost, aktivita, flexibilita, proaktivní přístup k práci, analytické myšlení, řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: zajišťování náborů, přijímání a propouštění zaměstnanců, vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů, vedení personální evidence a souvisejících smluvních vztahů, spolupráce při analýze vzdělávacích potřeb a zajišťování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce, reporting vedení organizace, vedení agendy povinných lékařských prohlídek, BOZP a PO, jednání s úřady, prezentace firmy na veletrzích, HR marketing firmy, zajišťování a koordinace OOPP.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, mimořádné bonusy za produktivitu a řadu firemních benefitů, možnost dalšího vzdělávání, možnost seberealizace a rozvoje, příspěvek na stravování, příplatky nad rámec zákona, práce v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí.