kontrolor kvality

Pracovní místo ( kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM
Pracovník je odpovědný za měření a kvalitu broušených dílů a případně samostatně provádí korekce a dopočty. Komunikuje s programátory a zajišťuje správné nastavení výroby. Zodpovídá za kvalitu vyráběných dílů, eviduje produktivitu stroje a zajišťuje jeho správnou funkčnost.
Hlavním úkolem pracovníka oddělení kontroly je měření kvality vyrobených dílů, tvorba programů k strojnímu přeměření zadaných parametrů a vyhodnocení naměřených hodnot. Evidence spojená s kontrolou dílů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- odborné vyučení v oboru strojírenství, případná praxe
- znalost počítačové techniky
- znalost kvalitativních analýz (A3 report, Root couse, pFMEA)
- zkušenosti s procesem ISO auditu

Výhodou bude, pokud budete umět
- znalost měřících přístrojů (optika Vertex a Mitutoyo, 3D Zeiss, komunální měřidla)
- znalost programovacích jazyků Calypso, Tango 3D, InSpec, Formatracepac
- znalost AJ / NJ

Nabízíme:
- konkurenční mzdové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- nástupní bonus 25 000 Kč
- zázemí v nadnárodní společnosti
- příspěvek na dojíždění: 2 Kč za každý km
- podnikové stravování (30 Kč / oběd nebo večeři)
- 25 dní dovolené
- 13. plat
- Roční odměna
- hrazené první tři dny nemoci
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% ze základní mzdy
- čištění pracovních oděvů
- práce v čistém prostředí a v pohodovém kolektivu
- profesionální růst