hlavní účetní

Pracovní místo ( hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno osoba zdravotně znevýhodněná..
Hledáme pečlivou/pečlivého a spolehlivou/spolehlivého kolegyni/kolegu pro komplexní vedení účetnictví organizace,včetně zpracování DPH,KH,SH a sestavování účetní závěrky.
Požadujeme praxi jako účetní, smysl pro pořádek, znalost účetního programu helios výhodou.
Nabízíme stabilní zaměstnání s možností seberozvoje, s možností pružné pracovní doby, případně zkráceného úvazku s termínem nástupu dohodou.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, na dopravu, příjemné pracovní prostředí.
První kontakt na e-mail. adrese: blatova@blata.com