Administrativní pracovníci skladu

Pracovní místo ( Administrativní pracovníci skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: kontrola výdeje a vrácení vratných přepravek a palet od zákazníků; příjem a kontrola naskladnění přijatého zboží; skenování zboží, vystavování dodacích listů a faktur; 2-směnný provoz
Požadavky: způsobilost pro práci s potravinami.
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní české společnosti s 30-ti letou tradicí na trhu; možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou; odpovídající mzdu a zaměstnanecké benefity; odměny za splnění pracovního fondu, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky, závodní stravování
První kontakt: telefonicky (Po - Pá 8:00 - 16:00), e-mailem