Vedoucí kvality

Pracovní místo ( Vedoucí kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: životopis na uvedený email.
Náplň práce:
- vedení systému ISO, HACCP
- sledování a prosazování hygienických standardů
- interní audity
- proškolování pracovníků
- vedení dokumentace dle příslušných norem
- přezkoumávání vzorků obalů, první vzorkování obalů, změny obalů
- označení a zpětná sledovatelnost ohledně hotových výrobků a archivace
- organizace kontrolních zařízení - kalibrace
- sestavení a kontrola úklidových plánů
Požadujeme:
- VŠ/SŠ potravinářského směru
- praxe v oboru, nejlépe na pozici QM
- znalost systémů HACCP, ISO 9001, ISO 22000, IFS výhodou
- práce s PC na uživatelské úrovni
- aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- zodpovědnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
Jiné výhody:
- 20 dní dovolené
- 3 dny volna na osobní záležitosti
- stravenky
- kompenzaci za dopravu ve formě Flexi Passu
- příspěvek na prevenci 2x 1500 Kč ve formě Flexi Passu
- věrnostní bonus
- 13. plat
- slevu na produkty v podnikové prodejně
- práci v čistém potravinářském provozu