IT Project Manager

Pracovní místo ( IT Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úkoly a odpovědnosti:
Plánování a realizace IT projektů (malé až komplexní) z hlediska zdrojů, nákladu, času, atd ve spolupráci s Business/Operation složkami
Zajišťování/koordinace potřebných analýz a vyhodnocení projektů s dalšími organizacemi v rámci IT nebo businessu
Vedení přiděleného týmu k zajištění dodání výsledků v souladu s plánem
Průběžné monitorování a reporting stavu jednotlivých projektů, iniciace případných opatření
Zajištění hladké komunikace se zúčastněnými stranami
Identifikace a monitoring případných ohrožení a příjímání nezbytných opatření
Change management v rámci přidělených projektů
Koordinace a návrhy školicích aktivit, návodů atd
Vedení projektové dokumentace
Požadovaná kvalifikace:
VŠ diplom, ideálně v oblasti IT, Engineeringu nebo Business AdministrationDegree holder in IT, Engineering or Business Administration
Víceleté profesní zkušenosti s vedením projektů nebo program s cca 20členným týmem, včetně významného podílu change management Praktická znalost a používání metod vedení projektů (např. PMI, IPMA nebo PRINCE2, dále také SCRUM), pokud možno s certifikací
Všeobecné povědomí o IT, nástrojích, aplikacích, procesním řešení
Znalost procesních řešení ITIL nebo CMMI velkou výhodou
Plynulá angličtina nutností, němčina je plus
Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti vč. networkingu
Osobnost orientovaná na výkon a týmovou spolupráci
Ochota k cestování (až 50 % času v měsíci)
Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, dovolená navíc, home-office
Hlásit se e-mailem.