Řidič/ka MKD ŘP sk. C na SOLO - 18 tun

Pracovní místo ( Řidič/ka MKD ŘP sk. C na SOLO - 18 tun ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy CZ - Itálie - CZ, v daném měsíci 3 víkendy volné , 1 víkend pracovní s příplatkem.
DALŠÍ POŽADAVKY: Preferujeme uchazeče z kraje : Pardubického, Hradeckého, popř. Brna a Jižní Moravy, platné dokumenty pro řízení vozidla 18 tun, kladný vztah k technice , spolehlivost a chuť pracovat a jezdit výhradně Itálii.
NABÍZÍME: Pravidelnou práci, pravidelný plat , vozidlo Renault , vlastní servisní zázemí, 3 víkendy v měsíci volné, možnost parkování v místě bydliště po domluvě, zahraniční zdravotní pojištění. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně (Říční č.p. 1578/1 - zadní strana za TOSem)