Bezpečnostní, dopravní, investiční referent/ka

Pracovní místo ( Bezpečnostní, dopravní, investiční referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, praxe výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody, zpracování podkladů a dokumnetace na úseku PO a BOZP ve spolupráci s odbornou externí firmou, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, používání ochranných zařízení, prostředků, pomůcek a dodržování bezpečnostních postupů, zajišťování styku s vnějšími orgány bezpečnosti a hygieny, provádění vstupních školení nových zaměstnanců v oblasti BOZP a PO, zajišťování a organizace provozu, údržby a oprav služebních vozidel (3 sl. vozidla), zpracování měsíčních výkazů jízd a spotřeby PHM
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: mzda dle délky praxe
KONTAKT: Fialová Marcela, tel.: 515 143 021, 8-14 hod, e-mail: fialova@socialnisluzbyvyskov.info