Psycholog ve zdravotnictví

Pracovní místo ( Psycholog ve zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt:
Osobně
Telefon: 326 715 835, volat 8-14:30h
E-mail: jitka.skramuska@pnkosmonosy.cz

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy hledá psychologa ve zdravotnictví . Nabízíme náborový příspěvek až Kč 80.000,--, možnost ubytování, zajímavou práci v dobrém kolektivu, osobní přístup, práci v multidisciplinárních týmech, vzdělávání v oboru, plná úhrada nákladů na povinnou část specializačního vzdělávání pro absolventy, kvalifikační dohodu nepožadujeme, zaměstnanecké bonusy (příspěvek na penzijní připojištění, stravování, 6 týdnů dovolené) . Životopisy zasílejte: dagmar.stipkova@pnkosmonosy.cz. Bližší informace podá vedoucí klinický psycholog PhDr. Jitka Skramuská, e-mail: jitka.skramuska@pnkosmonosy.cz.