Příslušník Vězeňské služby ČR

Pracovní místo ( Příslušník Vězeňské služby ČR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby, svéprávnost, občanství ČR.
Nabízíme: nástupní služební příjem 28 320 Kč/měs., po zkušební době 32 260 Kč/měs. + stabilizační příplatek 2 500 Kč/měs., náborový příspěvek 150 000 Kč, 30 dnů dovolené v kalendářním roce, ubytovna VS ČR v místě pracoviště, nájemní byty v Mimoni, ve Stráži p. R. a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, bezplatné využití posilovny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, peněžní dary při životním a pracovním výročí, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve, příspěvek z FKSP Kč na rekreaci, kulturu, tělovýchovu a sport, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP až 200 000 Kč, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, lékařská péče.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 6,30 hod do 15,00 hod