VEDOUCÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ

Pracovní místo ( VEDOUCÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

17.2.2022/ NÁPLŇ PRÁCE: Zodpovědnost za chod divize, komunikace s dodavateli a zákazníky, občasná instalace, opravy a servis klimatizace, vedení party techniků, zajištění materiálového vybavení pro techniky, technické poradenství, administrativa.
POŽADUJEME: Znalost PC, praxe nebo vzdělání v oboru elektro, instalace klimatizací a stavebnictví, zkušenosti na obdobné pozici, ŘP sk. B, spolehlivost, loajalita, dodržování postupu a stanovených pravidel, ochota učit se novým věcem, flexibilita.
NABÍZÍME: Firemní telefon + paušál, kvalitní firemní oblečení, profesionální nářadí, firemní vozidlo dle potřeby, průběžné školení a vzdělávání, sick days.
KONTAKT: e-mailem: info@prvnijihomoravska.cz