Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: účetní
Finanční účetní
Požadujeme:
SŠ ekonomického směru, praxe v oboru min. 2 roky, znalost účetní problematiky, českých účetních standardů a všeobecná daňových zákonů, znalost práce na PC (MS Word a Excel), spolehlivost, pečlivost a samostatnost, výhodou znalost práce s účetním programem DUEL
Náplň práce:
Pořízení a zúčtování účetních dokladů - vydaných a přijatých faktur, pokladny, bankovních výpisů, interních dokladů apod., jednoduché zpracování měsíčních mezd, zpracování DPH a KH, výhodou: zkušenosti se zpracováním závěrek a výkazů, příprava účetní závěrky vč. výkazů pro daň. poradce, zpracování silniční daně, daně z nemovitostí.
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr, spolupráce s hlavní účetní / daňovým poradcem, odpovídající platové ohodnocení, práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, možnost osobního i kariérního růstu, dotované závodní stravování, termín nástupu: ihned / dohodou
Místo výkonu práce: Březnice (doprava z Příbrami zajištěna)
Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč
Kontakt: Havasi Roman, tel.: 777 136 265, e-mail: info@tedox.cz
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na e-mail: info@tedox.cz
Místo výkonu práce: TEDOX s.r.o., provozovna Rožmitálská, Rožmitálská č.p. 836, 262 72 Březnice