Softwarový inženýr

Pracovní místo ( Softwarový inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vývoj softwaru pro vestavěné systémy, displeje nebo brány
- programování nových softwarových komponent pro vestavěné platformy Linux v jazyce C++ a hardwarové komponenty v jazyce C
- podíl na vývoji od ovladačů až po grafické uživatelské rozhraní a po zaškolení možnost další specializace
- výběr z možností: programování hardwaru v jazyce C, vývoj algoritmů v jazyce C++ nebo programování grafického uživatelského rozhraní v jazyce Java
- uvedení vývojového projektu do provozu v celkovém systému

Požadavky :
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky, informatiky nebo srovnatelné kvalifikace
- zkušenosti v oblasti vestavěného Linuxu
- kancelářské programy Word, Excel

Výhodou:
- praxe
- práce s Linuxem a znalosti programování v C++
- znalost programování souvisejícího s hardwarem
- zkušenosti s UML, Rhapsody
- zkušenosti s jiným programovacím jazykem, např. Java, Python
- znalost NJ na komunikativní úrovni

Zaměstnanecké výhody:
Možnost home office práce, závodní stravování, 25 dnů dovolené, mimořádné prémie a odměny, příspěvek na penzijní připojištění 700,- Kč, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, pracovní doba 37,5 hodiny týdně, možnost kvalifikačního růstu, zdarma, vstupní lékařskou prohlídku zdarma, práce ve společnosti s dlouholetou tradicí.

Kontakt možný osobně: MINERVA BOSKOVICE, Sokolská 1318/60, Boskovice, telefonicky v čase 8.00-12.00 hod na č. 516494394, 607058885 - Ondroušek Martin nebo na e-mail. adrese: ondrousekm@minerva-boskovice.com