Stavební technik mistr

Pracovní místo ( Stavební technik mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Řízení a kontrola stavby, pracovníků a jejich koordinace
- Vedení stavebního deníku
- Zajištění a případný závoz materiálu
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce a požárních a hygienických předpisů.
Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitním vysvědčením, v odůvodněných případech postačí výuční list
- Řidičský průkaz skupiny: B, výhodou C+ profesní průkaz, skupina T
- Strojnický průkaz a svářečský průkaz výhodou
- Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
- Znalost práce na PC (Word, Excel)
- efektivní komunikace, výborné organizační schopnosti, umění rozhodovat, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, morální bezúhonnost, zodpovědnost a aktivní přístup
Nabízíme
- Stabilní a perspektivní zaměstnání
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky
- pracovní doba 40 hod./týden
- služební vůz, mobilní telefon
V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: info@welido.cz nebo na telefonním čísle 778 533 625.