obsluha strojů na výrobu ostatních výrobků z nerostů

Pracovní místo ( obsluha strojů na výrobu ostatních výrobků z nerostů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

COGEBI a.s. je světovým výrobcem slídových izolačních materiálů se sídlem společnosti v Táboře. Nabízíme stabilní zaměstnání, vhodné i pro absolventy. Jedná se o obsluhu strojního zařízení v nepřetržitém provozu, v čistém pracovním prostředí, noční směny.
Dle zaškolení nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou. Navýšení mzdy po zkušební době, příplatky.
Požadujeme alespoň základní znalost práce na PC.

Nabízíme: pololetní odměny, příspěvek na doplňkové penzijní spoření měsíčně 600,- Kč, vlastní jídelna s dotovanými stravenkami, kantýna, poukázky na volnočasové aktivity, firemní akce.

Kontakt: e-mailem, telefonicky (7:00 - 14:30 hod.).