Instruktor/ka plavání kojenců, batolat a dětí do 12 let - DPP/DPČ

Pracovní místo ( Instruktor/ka plavání kojenců, batolat a dětí do 12 let - DPP/DPČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INSTRUKTORKA PLAVÁNÍ KOJENCŮ, BATOLAT A DĚTÍ DO 12 LET - DPP/DPČ
POŽADUJEME: Úplné střední vzdělání s maturitou. Výkon tohoto povolání je podmíněn kurzem v hodnotě 19 800,- Kč, který si hradí zájemce na své náklady - do 3 let bude proplacen zaměstnavatelem zpět a to vždy po půl roce poměrnou částkou kurzu.
ROZSAH A MÍSTO VÝKONU PRÁCE: 1-14 hodin týdně, dle aktuálních kurzů. Kurzy se konají v bazénech ve Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm, Vsetíně a Velkých Karlovicích.
NABÍZÍME: Slevy na kurzy dětí. Příspěvek na dopravu.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem, paní Jarmila Koňaříková, email: jarca@delfinekvalassko.cz
ov. 23.11.