PRODEJCE/PRODEJKYNĚ MOBILNÍCH TELEFONŮ

Pracovní místo ( PRODEJCE/PRODEJKYNĚ MOBILNÍCH TELEFONŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Roman Obermajer, tel. 722 944 944, email: prace@mobilprovas.cz

Pro naši nově otevíranou značkovou prodejnu mobilprovás v hypermarketu Globus
Opava hledáme šikovné prodejce.
V případě zájmu nás, prosím, kontaktuj výhradně emailem na prace@mobilprovas.cz
Na email nám pošli životopis a dopis, proč chceš u nás pracovat.
Pokud nás Tvůj profil zaujme, budeš během jednoho týdne telefonicky kontaktován a
následně pozván na osobní pohovor.

Očekáváme od tebe, že:
- tě baví práce s lidmi
- máš chuť pracovat a učit se novým věcem
- zvládneš práci s počítačem na dobré úrovni
- máš dobré komunikační a prezentační schopnosti
- máš příjemné vystupování a vzhled
- jsi optimista
- splňuješ podmínku morální a trestní bezúhonnosti
- jsi spolehlivý/á a zodpovědný/á

Co ti můžeme nabídnout:
- motivující mzdu závislou na tvých prodejních výsledcích, vyděláš si až 29.000 Kč, nástupní plat je 25.200 Kč.
- příjemné pracovní prostředí a sympatické kolegy
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- slevy na telefony a příslušenství a výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- úvodní 3-5 týdenní zaškolení na našich brněnských prodejnách
- pravidelné soutěže v prodejních dovednostech o hodnotné ceny
- pravidelné směny systémem krátký/dlouhý týden
(jeden týden PO,ÚT,PÁ,SO,NE, další týden pak pouze ST,ČT, vždy 9 -21 hod.)

Co bude náplní tvojí práce:
- obsluha zákazníků na prodejně
- prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
- komunikace se zákazníky na prodejně i po telefonu
- příjem a vyřizování reklamací
- administrativa, starost o chod prodejny
- průběžně budeš rozvíj