ostraha prodejny Kaufland

Pracovní místo ( ostraha prodejny Kaufland ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Po dohodě nástup možný ihned.

Požadujeme :
Potravinářský průkaz.
Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou- není však podmínkou.
Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme).

Náplň práce:
Pochůzky přímo po prodejně,12 hod. směny.
Bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob.
Kontrola zabezpečení zboží před krádeží, čipování zboží.
Kamerový monitoring prodejny.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Dále nabízíme:
práci na denní směny v klimatizovaném prostředí.
Prémiové ohodnocení za výkonnost, k základní sazbě odměny za záchyty.
Možnost pracovat na DPP a HPP.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru,
možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.
Možnost vyplácení zálohy na mzdu.
Interní školení, Multisport karta.
Možnost zajištění ubytování.
Motivační programy.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 8.00 - 16. 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nabor.cechymen@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou emailovou adresu.