UČITEL TEORIE PŘEDMĚTU IKT

Pracovní místo ( UČITEL TEORIE PŘEDMĚTU IKT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: VŠ v oboru (i nedokončené) v libovolné kombinaci nejlépe však se zaměřením na oblast elektro, znalost cizího jazyka výhodou)

Nabízíme: úvazek na školní rok 2022/23 s nástupem dle dohody (na přípravný týden v srpnu); vlastní notebook a kabinet, kompletní moderní vybavenost SW i HW IT učeben včetně 3D tiskárny, možnost vlastní výroby komponentů na 3D tiskárně; Možnost ubytování - dle zájmu zajistíme; zapojení se do mezinárodních aktivit školy; Erasmus+ Zahraniční výjezdy a školení, job-shadowing v partnerské škole v Německu; spolupráce s místními firmami v oboru, konzultace, semináře, možnost vlastního odborného růstu; přátelský kolektiv.

Nabízíme: možnost stravování ve školní jídelně, čerpání finančních prostředků FKSP, 40 dní dovolené, 12 dní samostudia

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky od 6:00 do 14:00 hod.