Pracovník/-ce v textilní výrobě (PRÁCE JE VHODNĚJŠÍ PRO ŽENY)

Pracovní místo ( Pracovník/-ce v textilní výrobě (PRÁCE JE VHODNĚJŠÍ PRO ŽENY) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem (prace@mouka.cz)
Nástup možný ihned.

PRACOVNÍK/-CE V TEXTILNÍ VÝROBĚ (PRÁCE JE VHODNĚJŠÍ PRO ŽENY)
Společnost MOUKA TIŠNOV, s.r.o., významný výrobce textilních popruhů a lemovek, hledá uchazeče na pozici PRACOVNÍK/-CE V TEXTILNÍ VÝROBĚ.

NÁPLŇ PRÁCE: OBSLUHA TEXTILNÍCH STROJŮ
CO POŽADUJEME: VYUČENÍ, MANUÁLNÍ ZRUČNOST, PRACOVITOST
PRACOVNÍ DOBA: 6:00 - 14:30 (MOŽNÝ I POZDĚJŠÍ NÁSTUP), 2-3 x týdně 9:30-18:00
VÍKENDY VOLNÉ

Proč pracovat právě u nás a čeho si naši zaměstnanci cení?
Jsme česká rodinní firma s dlouholetou tradicí, která nabízí dlouhodobé a stabilní zaměstnání.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr.
Najdete u nás přátelský kolektiv a férový přístup nadřízených.
Čisté a pěkné pracovní prostředí v nové výrobní hale přímo u nádraží v Tišnově.
Preferujeme firemní kulturu malé rodinné firmy do 50 zaměstnanců.
V areálu firmy najdete firemní jídelnu, poskytujeme dotované stravování, výběr z 5 jídel denně.
Zaměstnancům poskytujeme:
Mimořádné odměny a další benefity dle výkonu a zakázek
5 týdnů dovolené
Celozávodní dovolenou v létě a na Vánoce
Čtvrtletní a vánoční odměny
Příplatky za směnnost
Příspěvek na dopravné pro dojíždějící zaměstnance
Volnočasové poukázky Flexipass

Chcete-li se stát součástí našeho týmu, zašlete nám Váš životopis.
Kontakt: Ing. Hana Brázdová, ředitelka
mobil 722135614
prace@mouka.cz
MOUKA TIŠNOV, s.r.o., Koráb 133, 666 01 Tišnov

Zaměstnanecké výhody: Mimořádné odměny, až 25 dní dovolené , příspěvek na závodní stravování, poukázky Sodexo Flexi Pass, příspěvek na dopravu pro dojíždějící, zázemí nové výrobní haly přímo u