Vodní záchranář/ka - plavčík/plavčice

Pracovní místo ( Vodní záchranář/ka - plavčík/plavčice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Oblouková č.p. 1400/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Spolehlivost, fyzická, plavecká a psychická zdatnost, schopnost komunikovat s lidmi, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita. Výhodou platné osvědčení Plavčík, zájemce bez kvalifikace zaškolíme. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, profesionální zaškolení, dovolenou navíc, stravenky.

Kontaktní osoby: p. Černý, p. Klouček,
první kontakt - zaslání životopisu na e-mail: info@aquaparkdecin.cz, popřípadě předání na recepci na výše uvedené adrese.