Poradce rané péče

Pracovní místo ( Poradce rané péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Míisto výkonu práce: Ústecký kraj, pracovní zázemí v Děčíně, Jindřichova č.p. 337, Děčín IX-Bynov, 405 05 Děčín 5

Od nového roku máme možnost rozšířit tým Rané péče Diakonie (součást Střediska celostátních programů a služeb Diakonie ČCE) a hledáme nové kolegyně/ kolegy na pozici poradce rané péče pro terénní práci s rodinami s dětmi s mentálním, pohybovým a kombinovaným postižením, poruchami autistického spektra nebo opožděným vývojem (0 -7 let) v Ústeckém kraji. Pracovní zázemí je v Děčíně.

Co poradenská práce obnáší?
Podporu a provázení rodin s dítětem se speciálními potřebami v domácím prostředí rodiny, podporu v obdobích krize, poskytování odborného poradenství v oborech, které souvisejí s problematikou postižení/ohrožení dítěte.

Koho hledáme?
- osobnostně zralého člověka s respektujícím vztahem k lidem,
- se schopností samostatné práce i týmové spolupráce,
- s dobrými komunikačními schopnosti a milým vystupováním,
- absolventa VŠ či VOŠ se zaměřením na sociální práci, speciální
pedagogiku, sociální pedagogiku, psychologii, fyzioterapii či ergoterapii
- s řidičským průkazem skupiny B (aktivní řidič/ka),
- s trestní bezúhonností,
- na 1,0 pracovního úvazku.

Uvítáme zkušenosti v oblasti podpory rodiny, s prací s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením, dále i znalost prostředí nestátních neziskových organizací. A obzvlášť vítáno je nadšení pro práci!

Co nabízíme?
- samostatnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru,
- podporující a inspirující tým s dlouholetou praxí,
- různorodost pracovních činností,
- flexibilní pracovní dobu,
- možnost da