Pěstitel/ka polních plodin, zemědělský pokusník

Pracovní místo ( Pěstitel/ka polních plodin, zemědělský pokusník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obor/specializace: Biologie/zemědělství. Termín nástupu: Dohodou.
Popis pracoviště: www.prf.upol.cz/kcb
- Aplikace testovaných přípravků na polí plodiny, zeleninu, okrasné plodiny
- Sběr biometrických dat s pokusů a jejich zápis do elektronické podoby
- Polní práce s traktorem a polní mechanizací - postřiky, orba, setí, přihnojování, mulčování atd.
- Ruční polní práce - péče o pokusy (hnojení, ochrana), značení pokusů, vyměřování parcel atd.
- Péče o mechanizaci - zajištění provozuschopnosti mechanizace, kontrola a zajištění řádného technického stavu, zajištění STK a atestů mechanizace
- Příprava osiv pro zásev, sklizeň a rozbory osiv
- Práce ve skleníku - zalévání rostlin, jejich ošetřování přípravky na ochranu rostlin, služby ve skleníku dle rozpisu
- Zajištění hnojiv a pesticidů na pokusné pozemky, vedení evidence pesticidů a zkouška odborné způsobilosti pro zacházení a přípravky na ochranu rostlin
- Podpora výzkumné činnosti oddělení - zajištění sběru biometrických dat a jejich vyhodnocení, příprava hnojiv a testovaných látek
- Systematické vzdělávání v oblasti polních pokusů, nádobových pokusů a testování přípravků na ochranu rostlin a růstových regulátorů
Kvalifikační požadavky
- Min. SŠ vzdělání s maturitou zemědělského, příp. biologického oboru
- Řidičský průkaz sk. T podmínkou (možno dodělat při zaměstnání, ale je nutný)
- Pozitivní vztah k pečlivé a zodpovědné práci s polními plodinami
- Samostatnost a osobní odpovědnost za svěřené pokusy
- Ochota učit se novým poznatkům a zkušenostem
- Znalost práce na PC, zejména Excel
Co nabízíme
- Mzda 27 000 po