Dělník výroby z kovů

Pracovní místo ( Dělník výroby z kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt je možný osobně na adrese Horní Lán 1327/6A, Olomouc 77900; telefonicky (Po - Pá od 9:00 do 14:00 hod.), nebo mailem.
Pracovní náplň:
- obsluha strojů a zařízení

Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání
- manuální zručnost + dobrou pracovní morálku
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:
- základní mzda: 19 700,-Kč/ měs.
- výkonností prémie dle plnění norem: 0 - 35% z NG
- příplatek za noční směnu: 25 Kč/ hod.
- příplatek za práci v so-ne: 35% průměrného výdělku
- příplatek za práci přesčas: 30% průměrného výdělku
- příplatek za práci ve svátek: 100% průměrného výdělku

Zam. výhody: práce ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu, dotované stravování, týdenní zálohy, ubytování.