Skladník/ce

Pracovní místo ( Skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE:
Příjem, zaskladnění a správa materiálu
Vychystání materiálu do výroby
Účast na inventurách
NABÍZÍME:
Odpovídající finanční ohodnocení, zajímavý benefitní program, 5 týdnů dovolené. Smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned. Rádi Vás na vše zaškolíme.
POŽADUJEME:
ÚSO, Na této pracovní pozici je nutná pečlivost, svědomitost a samostatnost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Benefitní program, 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na monika.novackova@luetze.com v případě zájmu Vás budeme kontaktovat pro osobní pohovor. Prosím první kontakt pouze emailem!