Sociální pracovník - pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník - pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skuteč
POŽADAVKY:
státní občan ČR, u cizích státních občanů trvalý pobyt v ČR,
dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka,
bezúhonnost ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona.

Požadavky na uchazeče:
vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění,
uvítáme praxi v sociální oblasti,
znalost zákona o sociálních službách, zákona o obcích,
vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, důkladnost, spolehlivost a samostatnost,
emoční stabilita, umění jednat s lidmi, komunikační dovednosti, empatie,
velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office),
řidičský průkaz skupiny B.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, indispoziční volno, příspěvek na penzijní či životní pojištění

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 17 hod.