PROCESNÍ INŽENÝR / INŽENÝRKA

Pracovní místo ( PROCESNÍ INŽENÝR / INŽENÝRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: návrh uspořádání a konstrukce vysokootáčkových turbostrojů, tvorba výrobní dokumentace (AUTODESK Inventor), vypracování odborných zpráv a reportů (MS Office)
zajištění výroby jednotlivých dílů, návrh montážních postupů, testy turbostrojů v ATEKO
spouštění trubostrojů u zákazníka; realizace zahraničních služebních cest (Evropa, Asie a výhledově i Amerika) v rozsahu průměrně 2x14 dní / rok
Požadujeme: strojírenské VŠ/SŠ vzdělání (optimálně v oborech energetiky nebo s jiným zaměřením na točivé stroje), znalost tvorby výrobní dokumentace v některém 3D systémů (znalost AUTODESK Inventor výhodou), znalost anglického jazyka (psaná znalost angličtiny pro tvorbu dokumentace nutnost, mluvená znalost angličtiny výhodou), řidičské oprávnění skupiny B
všestrannost (tvorba dokumentace, asistence při montáži, testy strojů a spouštění), ochotu realizovat i zahraniční služební cesty, zájem o trvalé vzdělávání
Nabízíme: zázemí silného českého koncernu, možnost seberealizace a profesního růstu
příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků, pružnou pracovní dobu, týden placeného volna navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění