Obchodní manažer/ka junior

Pracovní místo ( Obchodní manažer/ka junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: obchodní manažer/ka junior
Náplň práce:
- vyhledávání nových zákazníků
- udržování a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky
- zvýšení obratu
- reprezentování společnosti na jednáních
- stanovování obchodní strategie a postupů
- aktivní obchodní činnost
- zpracování cenových nabídek
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti a přehled ve strojírenském průmyslu výhodou
- znalost AJ alespoň na komunikativní úrovni
- obchodní dovednosti
- výborné prezentační schopnosti
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
- bonusy z prodeje, manažerské odměny
- podporu profesionálního týmu odborníků
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- moderní pracovní prostředí
- podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu
- mobilní telefon, notebook
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- až 50 000,- Kč
Kontakt: Tumova Valeriya, tel.: 722 000 857, e-mail: tumova@infer.cz
První kontakt telefonicky (po-pá 8:00 - 16:30 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Infer s.r.o. pracoviště Příbram, Obecnická č.p. 269, Příbram VI-Březové Hory