SPRÁVCE/KYNĚ BEZPEČNOSTI SÍTĚ CENTRA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Pracovní místo ( SPRÁVCE/KYNĚ BEZPEČNOSTI SÍTĚ CENTRA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: administrace, kontrola a rozvoj provozovaných bezpečnostních nástrojů; podpora ostatních správců při řešení bezpečnostních problémů a hrozeb,
reporting; spolupráce s ostatními správci v oblasti síťové bezpečnosti; testování zabezpečení služeb; tvorba dokumentace a návodů; komunikace s externími dodavateli; spolupráce při tvorbě podkladů pro rozvoj IT služeb a informačních systémů; hledání nových způsobů automatizace bezpečnostních procesů.
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání; komunikativnost, vstřícnost, zodpovědnost; proaktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické myšlení; znalost VŠ prostředí výhodou; základní znalost administrace operačních systémů Linux a Windows Server; znalost SQL výhodou; znalost provozu počítačových sítí podmínkou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: 1. 2. 2022 nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení.
Mzda: 35 000 Kč/měsíc (výše při nástupu do pracovního poměru).
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Správce bezpečnosti sítě“ zasílejte na e-mail: personalni@jcu.cz do 31. 1. 2022.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou pís