Skladník expedice

Pracovní místo ( Skladník expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do výrobního závodu v Českém Krumlově, kde vyrábíme krbová kamna a kovové části nábytku, hledáme pracovníka do expedičního skladu, který bude zodpovědný za vedení a chod skladu.
Práce zahrnuje: zajištění skladové logistiky, příjmu a výdeje zboží, zajištění plynulého toku materiálu dle požadavků výroby. Dále bude tento pracovník optimalizovat skladové zásoby, organizovat a analyzovat inventuru, manipulovat s paletovým vozíkem a fyzicky pracovat.
Po zapracování nabízíme navýšení mzdy. Po uplynutí doby určité prodloužíme zpravidla smlouvu na neurčito.
Požadujeme:
- Zkušenost s prací ve skladu
- Aktivní uživatel PC - MS Office, zejména Excel
- Samostatnost
- Organizační schopnosti
- Spolehlivost
- Zkoušky na VZV, regálový zakladač, řidičský průkaz skup. B výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
" příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod
" příplatek za noční směnu 25 Kč/hod
" měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny
" měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2000 Kč
" systém věrnostních odměn
" odměny dle životních jubileí
" odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč
" odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč
" závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dojíždění
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek při narození dítěte
" zvýhodněný telefonní tarif
" zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank
" další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců.
Kontakt: Dočkalová Jana, tel.: 773 751 926, e-mail: jana.dockalova@zambelli.com