Rada/odborný rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem

Pracovní místo ( Rada/odborný rada v oddělení právních vztahů k nemovitostem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou, nejdéle do 8/2024).
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském programu právního zaměření.
Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností - 2.62.11 - Systémové činnosti při vedení a obnově katastrálního operátu, např. rozhodování o návrzích na vklad práv k nemovitostem, o opravách chyb v katastru, o změnách hranic katastrálního území apod.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick days.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 10.2.2022 na e-mail Marcel.Franek@cuzk.cz