OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY-ŠIČ/ŠIČKA

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY-ŠIČ/ŠIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Hana Škrabalová, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00), e-mail: kariera@linaplast.cz. pracoviště: Skřípov 356, Horní Štěpánov 160
Požadavky: znalost šití koženky a kůže, minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, dobrý zrak, pečlivost, trpělivost
Pracovní náplň: šití manžet, výroba, montáž, kontrola a balení dílů dle výrobní a technologické dokumentace , identifikace dílů a materiálů v procesu s výrobou a po ukončení výroby, zpracování průvodní dokumentace výroby a kvality, aktivní spolupráce s oddělením jakosti, manipulace s díly a obaly v souvislosti s realizovanou výrobou, montážní práce
Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky až 2300,-/měsíčně, příspěvek na dopravu až 1600,-/měsíčně, možnost náborového příspěvku, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexi passy), odměna za odpracovanou dobu 2000 Kč/kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou