OSTRAHA PRODEJNY

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Životopis zasílejte na e-mail nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. NECHODIT na pracoviště osobně! Více informací na tel. č. 606 333 112 (v době Po-Pá 8:00-15:00 hod.). Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku. Pracoviště: prodejna Albert Janáčkova č.p. 4266/13
Požadujeme: věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe v oblasti security ( podmínkou), znalost kamerového systému(podmínkou), certifikát strážného, základy práce na PC, potravinářský průkaz, vhodné pro OZP, pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, polupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Náplň práce: pochůzková činnost po prodejně
Nabízíme: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů, příspěvek na dopravu, možnost zálohy na mzdu, jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru