Backoffice/nákup

Pracovní místo ( Backoffice/nákup ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kontaktní osoba společnosti
- poptávková a nákupčí činnost pro vývoj a výrobu technologií
- zpracování podkladů pro externí účetní společnost, fakturace, hotovostní a bezhotovostní transakce
- předzpracování mzdových podkladů, veškerá personální agenda společnosti
- zajištění styku s úřady
- administrativní podpora jednatele
- zajištění chodu kanceláře
- dohled na dodržování zákonných předpisů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, ochrana dat
- péče o vozový park
- řešení ad hoc situací
Požadavky na kandidáta:
- minimálně SŠ vzdělání
- komunikativnost, pečlivost, slušné vystupování
- zodpovědnost za svěřenou práci, schopnost samostatné práce i práce v kolektivu - úzká spolupráce s kolegy
- práce na PC na dobré úrovni - hlavně MS Excel, Outlook
- angličtina na komunikativní úrovni (alespoň psanou formou)
- ochota učit se novým věcem
- základní technické povědomí o elektrotechnice/energetice - výhodou, nikoliv podmínkou
Co nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- možnost dále se rozvíjet a získávat zkušenosti
- práci v mladém kolektivu
- neformální pracovní prostředí
- teambuildingové akce
Nástup možný od 1.4.2022, nebo po domluvě.